Wskazówki dojazdu


Ze względu na trwające wciąż prace budowlane na pasie dawnego lotniska istnieje tylko jeden bezpośredni podjazd pod naszą firmę.

W związku z częstymi zapytaniami o dojazd postanowiliśmy przygotować dla Państwa kilka wskazówek, które znacznie ułatwią komunikację.

1. Jeżeli korzystają Państwo z urządzeń nawigacji samochodowej zaleca się obranie za cel podróży kościół św. Brata Alberta os. Dywizjonu 303 63 Kraków.

2. Następnie należy wjechać na parking sąsiadujący z ogrodzeniem kościoła i kierować się ku jego końcowi. W zależności od kierunku z którego Państwo się przemieszczają:

 • Jeżeli kierują się Państwo z zachodu, parking na który muszą Państwo wjechać znajduje się tuż przy końcu ogrodzenia kościoła.

Zachód

 • Jeżeli kierują się Państwo ze wschodu, parking na który muszą Państwo wjechać znajduje się tuż przed początkiem ogrodzenia kościoła.

Wschód

3. Na końcu parkingu znajduje się podjazd, który umożliwi wjazd na dawny pas lotniska.

Parking

4. Nasza siedziba znajduje się w bloku na przeciwko głównego wejścia do kościoła (niebieskie witryny).

Poniżej znajduje się również przykładowa trasa wyznaczona z ronda Czyżyńskiego:

Przykład

 

W celu uzyskania dodatkowych wskazówek zapraszamy do działu KONTAKT

ZIIN RSS Elwolight
 • Nowy dział w Elwo-Light
  The post Nowy dział w Elwo-Light appeared first on Elwolight.
 • Lasery
  The post Lasery appeared first on Elwolight.
 • Pełna oferta Shure – już wkrótce w Elwo
  Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się pełna oferta  firmy nagłośnieniowej Shure. Szczegółowych informacji udzielamy pod adresem: info@elwolight.com The post Pełna oferta Shure – już wkrótce w Elwo appeared first on Elwolight.
 • Prolights
  The post Prolights appeared first on Elwolight.
 • High End System
  The post High End System appeared first on Elwolight.
 • The Netwinder by Elwolight
  The post The Netwinder by Elwolight appeared first on Elwolight.
 • Nowości od Robe!
  Serdecznie zapraszamy się do zapoznania z listą najnowszych urządzeń z czeskiej fabryki. Aby zobaczyć co tym razem stworzyło Robe prosimy kliknąć tutaj. The post Nowości od Robe! appeared first on Elwolight.
 • Wielki rabat na Osram HRI Sirius
  Wyładowcze źródło światła firmy Osram. Specyfikacja: Moc: 280 W Znamionowy strumień świetlny: 11500 lm Temperatura barwowa: 7800 K Żywotność: 2000 h Cena netto:  499 zł * * Cena obowiązuje przy zakupie minimum 4 sztuk. The post Wielki rabat na Osram HRI Sirius appeared first on Elwolight.
 • Źródła światła
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na źródła światła dedykowane do wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. The post Źródła światła appeared first on Elwolight.
 • The power of Polish stage lighting.
  Nasza firma powstała w 1995 roku. Zrodziła się z pasji do sztuk teatralnych i estradowych. Prosta idea zaopatrywania oraz obsługi scen i estrad w oparciu o najnowocześniejszy, najwyższej jakości sprzęt przyświeca nam po dzień dzisiejszy, dzięki czemu z roku na rok zakres naszych usług i oferowanych produktów rośnie. Oprócz filaru handlowego zakres naszych usług obejmuje […]