Wskazówki dojazdu


Ze względu na trwające wciąż prace budowlane na pasie dawnego lotniska istnieje tylko jeden bezpośredni podjazd pod naszą firmę.

W związku z częstymi zapytaniami o dojazd postanowiliśmy przygotować dla Państwa kilka wskazówek, które znacznie ułatwią komunikację.

1. Jeżeli korzystają Państwo z urządzeń nawigacji samochodowej zaleca się obranie za cel podróży kościół św. Brata Alberta os. Dywizjonu 303 63 Kraków.

2. Następnie należy wjechać na parking sąsiadujący z ogrodzeniem kościoła i kierować się ku jego końcowi. W zależności od kierunku z którego Państwo się przemieszczają:

 • Jeżeli kierują się Państwo z zachodu, parking na który muszą Państwo wjechać znajduje się tuż przy końcu ogrodzenia kościoła.

Zachód

 • Jeżeli kierują się Państwo ze wschodu, parking na który muszą Państwo wjechać znajduje się tuż przed początkiem ogrodzenia kościoła.

Wschód

3. Na końcu parkingu znajduje się podjazd, który umożliwi wjazd na dawny pas lotniska.

Parking

4. Nasza siedziba znajduje się w bloku na przeciwko głównego wejścia do kościoła (niebieskie witryny).

Poniżej znajduje się również przykładowa trasa wyznaczona z ronda Czyżyńskiego:

Przykład

 

W celu uzyskania dodatkowych wskazówek zapraszamy do działu KONTAKT

ZIIN RSS Elwolight
 • Idą Święta!
  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku:     siły zdrowia poczucia spełniania dobrych warunków pracy bezpiecznych montaży i demontaży satysfakcji ze zrealizowanych projektów nieograniczonej wyobraźni w tworzeniu nowych dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych urządzeń LED z wysokim współczynnikiem oddawania barw przyjaznych relacji w pracy z artystami oraz realizatorami dźwięku życzy rodzina Elwo-Light […]
 • Martin MAC Encore Performance
  The post Martin MAC Encore Performance appeared first on Elwolight.
 • Uchwyty do projektorów (by BS Service)
  The post Uchwyty do projektorów (by BS Service) appeared first on Elwolight.
 • Nowy dział w Elwo-Light
  The post Nowy dział w Elwo-Light appeared first on Elwolight.
 • W grudniu promocją objęte są:
  Statyw korbowy VMB TE-071 Cena netto: 3112,00 zł / szt. Listwa Showtec LED Light Bar 8 RGB Cena netto: 276,43 zł / szt. Gniazdo tablicowe 16A PCE 323-6x Cena netto: 21 zł / szt. Promocja obowiązuje od 1 do 31 grudnia 2017 roku. The post W grudniu promocją objęte są: appeared first on Elwolight.
 • High End System
  The post High End System appeared first on Elwolight.
 • The Netwinder by Elwolight
  The post The Netwinder by Elwolight appeared first on Elwolight.