PXM PX181 Touch panel


Panel dotykowy PX 181 służy do zaawansowanego zarządzania odtwarzaniem programów zapisanych w sterowniku PX 140.

Panel dotykowy typu PX 181 to kolorowy (65.000 barw) wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD, który został zaprojektowany aby zarządzać programami regulacji oświetlenia i dźwięku zaprogramowanymi w sterowniku PX 140. Prezentujący wysoką rozdzielczość i pełną gamę kolorów 5,7″ ekran jest atrakcyjny wizualnie, a ramka czołowa przystosowuje wygląd urządzenia do nowoczesnego wystroju wnętrz.

W dotychczasowych sterownikach występowały klasyczne klawisze w ograniczonej ilości, posiadające pewną liczbę przypisanych funkcji, natomiast pulpit dotykowy daje możliwość umieszczenia dowolnej ilości klawiszy, ustawienia ich wyglądu i opisu. Dodatkowo wszystkie ustawienia można dowolnie zmieniać w zależności od konfiguracji.

Ważną zaletą jest możliwość samodzielnego przygotowania wyglądu zaprojektowanych obrazów, za pomocą specjalnego, bezpłatnego programu stworzonego przez firmę PXM i dostarczanego z urządzeniem.

Wygląd panelu dotykowego można dopasować do upodobań użytkownika. Różnorodne grafiki tła, przycisków, suwaków mogą być do niego wgrane w formie plików graficznych, zawierających np. logo firmy, zdjęcia pomieszczeń lub schematy pięter budynku, przez co system nabierze indywidualnego charakteru i będzie łatwiejszy w obsłudze. Dodatkowo dostęp do każdego stworzonego wyglądu panelu może być zabezpieczony hasłem.

Specyfikacja:

  • Podłączenie do PX140: np. RS 485 LAPP UNITRONIC® LiYCY (TP) parowany 2 x 2 x 0,14
  • Materiał obudowy: stal/aluminium anodowane
  • Przekątna ekranu: 5,7 “
  • Zasilanie: 12V DC (przekrój przewodu min. 0,5 mm2)
  • Maksymalny pobór prądu: 340 mA
  • Masa: 1,2 kg
  • Wymiary: wew: 180 x 115 x 35 mm, zew: 210 x 160 mm

Zapytaj o cenę