PXM PX175 DMX/DALI Interface


DMX-DALI Interface jest zaawansowanym sterownikiem pozwalającym w prosty sposób łączyć dynamiczne instalacje oświetleniowe oparte na protokole DALI z systemami sterowania DMX-512.

PX175 pozwala na podłączenie – zgodnie ze standardem DALI – maksymalnie 64 urządzeń DALI (należy jednak pamiętać, że duża liczba urządzeń w instalacjach DALI ujemnie wpływa na wydajność systemu).

Menu urządzenia pozwala na dowolne adresowanie pojedynczych lamp lub zespołów urządzeń, użytkownik może stworzyć maksymalnie 16 grup.Ponadto dla każdej z lamp można zdefiniować szereg parametrów indywidualnych, takich jak minimalna oraz maksymalna jasność lampy, czas, w ktorym jasność lampy osiągnie wartość maksymalną (“fade time”), ilość kroków potrzebną do uzyskania maksymalnego poziomu jasności (“fade rate”) czy określić jasność każdej z lamp w przypadku awarii systemu sterującego.

Za pośrednictwem PX175 można również wybrać reakcję systemu na zanik sygnału DMX (do wyboru całkowite wyłączenie, pełna jasność lub statyczna scena o określonej przez użytkownika jasności).

Urządzenie, zasilane z 24V DC, jest produkowane w obudowie o szerokości czterech pojedynczych modułów szynowych, przystosowanej do montażu szynowego.

Specyfikacja:

  • Linie WE/WY DMX: 2/2
  • Kanały WE/WY DMX: 512/512
  • Zasilanie: 24 V DC
  • Wymiary: 70 x 86 x 60 mm

 

Zapytaj o cenę